Zájmové útvary 2019/20

 

 

PŘEHLED ZÁJMOVÝCH ÚTVARŮ v budově DDM ELKO  
                 
    školní rok 2019/20            
                 
den,čas   název kroužku    vedoucí       
                 
                 
po 13.00   počítačové hry I.   V.Hamerníková    
po 14.00   deskové hry I.   V. Hamerníková    
po 14.30   keramika I.   V.Krčmářová    
                 
út 13.00   počítačové hry   II.   V.Hamerníková    
út 14.00   deskové hry II.   V. Krčmářová    
út 14.30   kreativ     V.Hamerníková    
út 15.30   zdravotní cvičení   K.Chadimová    
                 
st  8.30   baby studio   V.Hamerníková    
st 13.00   počítačové hry III.   V.Krčmářová    
st 15.00   turisté I.,II.   G.Schejbalová,J.Schejbal  
st 14.15   keramika II.   V.Krčmářová    
                 
                 
čt 14.30   cvičení s hudbou    V.Hamerníková,A.Sukdoláková
čt 15.15   moderní tanc   E.Cyteráková,A.Sukdoláková  
čt 15.30   výtvarná výchova I.,II V.Hamerníková    

 

 

v budově Elka mimo ZÚ :          
po 08.30   skupinová relaxace   L.Žamberská    
po 09.30   cvičení úsměv I.   L.Žamberská    
po 17.00   rehab.cvičení   J.Smetanová    
út  08.30   cvičení úsměv II.   L.Žamberská    
út  09.30   cvičení úsměv III.   L.Žamberská    
út 14.15   zdravotní cvičení   K.Chadimová    
st  18.00   rehab.cvičení   J.Klausová    
čt 18.00   šachy     S. Hašlar      
 
     

 

SPORTOVNÍ ZÁJMOVÉ ÚTVARY 2019/20
den,čas kategorie místo   vedoucí  
basket          
út  16.00 přípravka hala basket   Martina Blašková
út  17.00 U 10 . hala basket   P.Broulová
út  18.15 U 12 hala basket   V.Lahovská 
út  19.30 U 17 hala basket   Marie Blašková
čt  15.00 přípravka hala basket   Martina Blašková
čt  16.00 U 10 . hala basket   P.Broulová
čt  17.15 U 12 hala basket   V.Lahovská 
čt  18.30 U 17  hala basket   Marie Blašková
           
           
florbal I.,II          
po 19.30 dorost hala basket   J. Kotán,P.Vodenka
st  18.30 dorost hala basket   J.Kotán,P.Vodenka
čt  18.30 dorost hala basket   J. Kotán,P.Vodenka
           
           
házená          
po 14.30 přípravka I.,II. hala Chemik   B.Biňovcová,Karlovec
po 15.30 ml.žáci I.,II. hala Chemik   M. Vodička,M.Trefný
po 16.00 házená STŽ hala Chemik   R.Jelínek,P.Pěkný
út  14.00 miniházená I.,II. hala Chemik   J.Šváb,M.Berka
út  16.00 házená STŽ hala Chemik   R.Jelínek,P.Pěkný
st  14.00 miniházená I.,II. hala Chemik   J.Šváb,M.Berka
st  15.30 ml.žáci I.,II. hala Chemik   M. Vodička,M.Trefný
st  16.00 házená STŽ hala Chemik   R.Jelínek,P.Pěkný
čt  14.30 přípravlka I.,II hala Chemik   B.Biňovcová,Karklovec
čt  15.30 ml.žáci I.,II. hala Chemik   M. Vodička,M.Trefný
pá 14.00 minižáci I.,II. hala Chemik   J.Šváb,M.Berka
pá 16.00 házená STŽ hala Chemik   R.Jelínek,P.Pěkný
           
           
rybáři          
st 15.00 všichni chatky u Labe M. Kučera
           
           
volejbal I.,II          
po 15.30 I. ZŠ A.B.,hřiště P.Černá  
út  16.00 II. ZŠ A.B.,hřiště P.Černá  
čt  17.00 II. ZŠ A.B.,hřiště P.Černá  
           
           
atletika          
po 15.00 od 10 let hala basket   D.Venclíček
st  15.00 od10 let hala basket   D.Venclíček
pá 15.00 od 10 let hala basket   D.Venclíček
           
mažoretky I.II.          
po 15.00 mažoretky I.     V. Jelínková
po 16.00 mažoretky II.     V.Jelínková,A.Sukdoláková